top of page

BİYOGRAFİ

0e95b371-b7f7-4426-94b3-6009de2d9497_edited_edited.jpg

Özel İtalyan Lisesi’nden mezun olduktan sonra lisans eğitimimi Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümünde, Yüksek Lisans Eğitimimi Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Kentsel Koruma Programı’nda tamamladım. Mesleki eğitimime İstanbul Teknik Üniversitesi Şehirsel Tasarım Doktora Programı ve ardından City College of New York’da Kentsel  TasarımProgramı ile devam ettim. 

 

Başlıca mesleki deneyimlerim TerreformUR “New York City (Steady) State - Waste Not” projesi yürütücülüğü, İstanbul Büyük Şehir Belediyesi İstanbul Metropoliten Planlama ve Kentsel Tasarım Merkezi Kentsel Tasarım Grubu Koordinatörlüğü, Prof. Kemal Ahmet Aru’nun asistanlığından oluşmaktadır. 

 

Güncel olarak sürdürülebilirlik, kendine yeterli kentler ve özellikle de kentlerde çöp azaltılması ya da daha bilinen tanımı ile sıfır atık konularında çalışmalarımı bağımsız araştırmacı olarak sürdürmekteyim. 

 

Şehir Planlama mesleki eğitimlerimin yanı sıra tamamlayıcı tıp alanında bir çok eğitim aldım. Bunlar Pranic Healing, Reiki Master, Taşlar ile Tedavi,  Bio-Touch Healing, ZSGE Sinerjik Şifa ve Breath-Body-Mind Nefes Pratikleri eğitimleridir. 

 

Bu eğitimlerin yanı sıra Zeynep Aksoy ile Advayta Yoga Uzmanlık programı ve 8 Haftalık Stres Azaltma Yoga ve Meditasyon programını; David Cornwell - Zeynep Aksoy ile Mindfullness ve Meditasyon programını da tamamladım. 

 

Bu alandaki çalışmalarımı ise bireysel seanslar, grup çalısmaları ve eğitimler düzenleyerek gerçekleştirmekteyim. 

bottom of page